Parametry projektu Teo G2
- Pow. użytkowa (bez garażu): 216,65 m²
- Pow. zabudowy: 234,19 m²
- Min. szerokość działki: 24,6 m
- Min. długość działki: 29,1 m
- Kondygnacje: parterowy
- Poddasze użytkowe: tak
- Poddasze do adaptacji nie
- Strych: nie
- Piwnica: nie
- Garaż: dwustanowiskowy
- Rodzaj dachu: wielospadowy
- Wysokość domu: 7,84 m
- Szerokość domu: 17,6 m
- Długość domu: 19,7 m
- Kubatura: 765,58 m³
- Nachylenie dachu: 38°
- Rodzaj zabudowy: wolnostojący
- Technologia: murowany
- Styl: tradycyjny
- Kalenica: równoległa do drogi
- Powierzchnia dachu: 346 m²
- Liczba pokoi: 6
- Liczba łazienek: 3
- Kominek: tak
Rzut parteru
Rzut poddasza
Pakiet GRATISÓW do projektu
Dedykowane gratisy do projektu Teo G2! Do zamówienia możesz wybrać do 10 dowolnych gratisów z poniższej listy.
Opis projektu Teo G2
Projekt Teo to luksusowa budowla parterowa z poddaszem użytkowym, której mocną stroną jest piękny wygląd, ale również nieprzeciętna funkcjonalność. Pomimo tradycyjnej technologii wykonania z zewnątrz dom prezentuje się bardzo nowocześnie. Duże, jasne przeszklenia oraz nietuzinkowe elementy, m.in. drewniane wykończenia elewacji, to właśnie jedne z tych rozwiązań, dzięki którym posiadłość nabrała wyrazistości i zdecydowanego charakteru. Dodatkowo zaletą projektu Teo jest usytuowanie dwustanowiskowego garażu z przodu budynku, pozwalając tym samym wybudować posiadłość na średniej wielkości terenie.
Przestrzeń mieszkalna projektu Teo jest bardzo pojemna, dzięki czemu dom zapewni doskonałe warunki użytkowe nawet wielopokoleniowej rodzinie. Rozkład wnętrz na dolnej kondygnacji zaprojektowano w sposób dość pomysłowy. Pokój dzienny z wyjściem na taras, jadalnię oraz kuchnię oddzielono od siebie kilkoma ściankami działowymi, zapewniając nieco więcej prywatności, aczkolwiek nie izolacji. W prawym skrzydle budynku oprócz praktycznego garażu zorganizowano również pomieszczenie gospodarcze, gabinet, dodatkowy pokój dla gości z przeszkleniem tarasowym oraz dwie wygodne łazienki. Ogromnym plusem jednego z wnętrz łazienkowych jest niewątpliwie jego usytuowanie w dodatkowej sypialni. Ponadto w tym pokoju wydzielono również funkcjonalną przestrzeń garderobianą na ubrania, co jest niezbitym dowodem na bardzo wysoki standard prezentowanego pomieszczenia. Na poddaszu projektu Teo skupiono trzy sypialne oraz położoną w centralnym punkcie łazienkę. Dwa pokoje sypialne wyposażono w garderobę, co zapobiegnie zagraceniu obu wnętrz dodatkowymi szafami. Analizując górny poziom projektu Teo, warto również wspomnieć o wydzieleniu dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej będącej doskonałym miejscem relaksu dla całej rodziny.
Technologia wykonania
Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną lub cementową.
Elewacje wykończono tynkiem mineralnym oraz okładziną drewnianą i kamienną, cokół tynkiem akrylowym. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Koszty budowy domu Teo G2
- Stan surowy zamknięty
- 384,5 tys. zł
- Stan deweloperski
- 584 tys. zł
Zadzwoń 52 384 49 90
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z Doradcą Projektowym!
Podobne projekty
Dedykowane dodatki
Architekt radzi
- W moich warunkach zabudowy znajduje się zapis, że maksymalna wysokość do okapu dachu ma być nie większa niż 4 m. Co to oznacza i czy projekt spełnia te warunki?
Okap dachu to najniższa krawędź połaci dachowych. W tym projekcie jego wysokość wynosi 3,30 m od poziomu gruntu, w związku z tym projekt spełnia ten parametr Pana warunków zabudowy.
- Jaki rodzaj pieca przewidziano w pomieszczeniu gospodarczym?
W projekcie przewidziano standardowe ogrzewanie piecem gazowym. Nie ograniczamy jednak inwestorów w wyborze systemu ogrzewania. Powierzchnia kotłowni dopuszcza montaż pieca na paliwo stałe. Jeśli inwestor chce zmienić rodzaj pieca, do projektu dołączymy stosowne zgody.
- Czy można w celu oszczędności zrezygnować z dużych przeszkleń od strony tarasu i wstawić tam okna tradycyjne?
Owszem, na życzenie inwestora wyślemy projekt domu Teo ze standardowymi zgodami na zmiany w stolarce otworowej, dzięki czemu możliwa będzie modyfikacja okien w projekcie.